telefon: 22 615 33 13

mail: biuro@kilogramy.pl

 

poniedziałek - piątek: 10-18

 

mymasujemy.pl Piotr Konopka
ul. Lipkowska 6

04 - 801 Warszawa

 

Nip: 525 207 92 45

Regon: 140169756

WAŻNA INFORMACJA "Produkty Cambridge przeznaczone są wyłącznie do sprzedaży bezpośredniej.Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem Certyfikowanych Konsultantów. Zakup produktów może nastąpić wyłącznie po konsultacji i wypełnieniu Karty Zdrowia.Spółka "HOL-TRADE" nie ponosi odpowiedzialności za zakup produktów drogą wysyłkową lub od osób nieupoważnionych.Produktów Cambridge nie wolno przekazywać ani odsprzedawać innym osobom."

Twój e-mail
Numer telefonu
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Jarzynowa z grzankami Kurczak z grzybami Kurczakowa z makaronem Orientalna Porowa (nie zawiera laktozy) Produkty niskotłuszczowe, wysokobiałkowe, źródło błonnika. Zawierają odtłuszczone mleko, witaminy i składniki mineralne, białko roślinne. Zupa stanowi
Kakao Truskawka Wanilia Banan Smoothie Wiśniowo-Truskawkowe Smoothie Czarna porzeczka Smoothie Truskawkowe z płatkami owsianymi Produkty niskotłuszczowe, wysokobiałkowe , źródło błonnika Zawierają odtłuszczone mleko, białko roślinne, witaminy i składniki mineralne. Zawierają
01 stycznia 2016

Cena 36 zł/szt.

cena obowiązuje na terenie całego kraju

 

Błonnik jest produktem naturalnym otrzymywanym z korzenia cykorii (chicory roots).
Przeznaczony do stosowania u osób dorosłych cierpiących na zaparcia.
Reguluje pracę przewodu pokarmowego, nie ogranicza wpływu flory bakteryjnej, znosi złe samopoczucie związane z zaburzeniami trawienia, zapewnia regularne wypróżnianie.

 

Rozpuszcza się w każdym napoju (posiłku) i nie wpływa na jego smak i konsystencję.

 

Opakowanie:120 g

 

► Sposób przygotowania:

Wymieszać 3 g (łyżeczka od herbaty) z dowolnym płynem lub posiłkiem. Nie stosować więcej niż 2 łyżeczki od herbaty dziennie.

 

Błonnik Cambridge

►konsultacje i porady

22 615 33 13