telefon: 22 615 33 13

mail: biuro@kilogramy.pl

 

poniedziałek - piątek: 10-18

 

mymasujemy.pl Piotr Konopka
ul. Lipkowska 6

04 - 801 Warszawa

 

Nip: 525 207 92 45

Regon: 140169756

WAŻNA INFORMACJA "Produkty Cambridge przeznaczone są wyłącznie do sprzedaży bezpośredniej.Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem Certyfikowanych Konsultantów. Zakup produktów może nastąpić wyłącznie po konsultacji i wypełnieniu Karty Zdrowia.Spółka "HOL-TRADE" nie ponosi odpowiedzialności za zakup produktów drogą wysyłkową lub od osób nieupoważnionych.Produktów Cambridge nie wolno przekazywać ani odsprzedawać innym osobom."

Twój e-mail
Numer telefonu
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Działanie Diety 1:1

Pamiętaj! Aby schudnąć i utrzymać wagę należy ściśle stosować się do zasad określonych na poszczególnych stopniach programu.

 

 

Co to jest konsultacja?

To spotkanie, podczas którego przeprowadzony jest krótki wywiad na temat stanu zdrowia, oraz podczas którego można również zbadać zawartość tłuszczu w organizmie, poznać swoje zapotrzebowanie energetyczne i prawidłową masę ciała. Podczas wizyty niezbędne jest dokładne wypełnienie Karty zdrowia-zestawu pytań dotyczących przebytych chorób, obecnych schorzeń, przyjmowanych leków i alergii.
Jeśli nie występują przeciwwskazania to na podstawie uzyskanych danych, wspólnie z Klientem dobierany jest odpowiedni stopień programu.
W przypadku stwierdzenia w wywiadzie przeciwwskazań, Konsultant ma obowiązek skierować Klienta do lekarza w celu uzyskania opinii i akceptacji rozpoczęcia programu. Podczas spotkania z Konsultantem można kupić produkty diety Cambridge.

 

Jak przygotować się do diety i kontrolować efekty podczas diety?

Odpowiednie przygotowanie do diety jest istotnym elementem procesu odchudzania.
Na tydzień przed rozpoczęciem powinna zostać zmniejszona ilość spożywanych węglowodanów oraz wprowadzona odpowiednia ilość bezkalorycznych płynów.
Regularne prowadzenia dzienniczka, notowanie zrzuconych kilogramów, ułatwi kontrolę osiągnięć, co w efekcie będzie dodatkową motywacją do dalszego odchudzania.

 

Pamiętaj! Waga najszybciej spada w pierwszych tygodniach, potem proces może się spowolnić. Jest to naturalne zjawisko i wiąże się z tym, że w pierwszych tygodniach stosowania diety traci się najwięcej wody.
Nie wszyscy chudniemy tak samo - czasem ubytek wagi jest wolniejszy, ale znacząco zmniejszają się obwody ciała. Szczególnie widać po okolicach brzucha, dlatego warto się mierzyć.

 

Ćwicz na zdrowie!

Pamiętaj! W programie Cambridge - w 2 stopniu zaleca się umiarkowaną aktywność fizyczną- spacery, pływanie rekreacyjne. Kolejne stopnie pozwalają na włączenie bardziej forsujących ćwiczeń- biegania, zajęć na siłowni.
W miarę przechodzenia na kolejny etap i zwiększania ilości dostarczanych kalorii, powinno się zwiększyć aktywność fizyczną! Można znaleźć coś co będzie sprawiało przyjemność np. taniec, basen , jazdę na rowerze lub po prostu więcej spaceru.
Warto pożyczyć lub kupić krokomierz i sprawdzić ile można przejść każdego dnia. Osoby mało aktywne wykonują 2000-4000 tys. kroków dziennie jest to odpowiednik 30 minutowego spacerowania, natomiast osoby aktywne około 10 000 kroków dziennie, co daje wydatek energetyczny 300-400 kalorii. Jeśli chodzenie ma zwiększyć ubytek masy ciała, to trzeba pokonywać dziennie ponad 12 000 kroków.
Powinno się zwiększać stopniowo ilość wykonywanych kroków ok.10 % tygodniowo.

 

Można to zrobić w naturalny sposób:
•    korzystając ze schodów zamiast windy
•    wysiadać  autobusu przystanek wcześniej i zacząć traktować dojście do domu lub do pracy jako miły spacer
•    po małe zakupy wybrać się na piechotę
•    spacerować wszędzie: na przystanku, w biurze, rozmawiając przez telefon komórkowy

 

Pamiętaj! Odchudzanie to nie tylko dieta, ale w głównej mierze zmiana dotychczasowego stylu życia i nastawienia psychicznego. Jest to złożony proces, do którego warto dobrze się przygotować. Przede wszystkim trzeba naprawdę chcieć!


Należy pamiętać, że nierealne oczekiwania mogą prowadzić jedynie do rozczarowań. Powinno się ustalić realistyczny cel i konsekwentnie do niego dążyć oraz udzielić sobie odpowiedzi na następujące pytania:

 

Ile chcę schudnąć?
W jaki sposób to zrobię?
W jakim czasie?

 

Ustalenie zasad postępowania w drodze do celu, znacznie ułatwi proces odchudzania, a osiąganie małych sukcesów, będzie dodatkową motywacją do podejmowania kolejnych kroków.

 

Wiesz już wiele o diecie Cambridge, chciał/ła byś spróbować, ale chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Ci pozbyć się niechcianych kilogramów.

 

Jaki jest klucz do sukcesu?

 

 • Bądź szczery. Zatajenie choroby bądź przyjmowanego leku, w konsekwencji może doprowadzić do utraty zdrowia

 • Przeczytaj dokładnie materiały otrzymane od Konsultanta

 • Stosuj dietę zgodnie z zaleceniami Konsultanta

 • Skontaktuj się z Konsultantem, jeśli pojawia się jakiekolwiek dolegliwości

 • Pij nie mniej niż 2,5litra płynów dziennie (bez dodatku cukru). Najlepiej aby była to woda mineralna. Wykluczamy wszelkie napoje typu LIGHT lub ZERO.

 • Nie pij ani nie jedz nic ponad to, co przewiduje stosowany przez Ciebie stopień Programu Cambridge; złamanie tego rygoru spowolni lub zatrzyma proces odchudzania.

 • Nie spożywaj mniej niż zalecana liczba posiłków diety, gdyż nie zostanie dostarczona odpowiednia ilość witamin i składników mineralnych do organizmu, który potrzebuje energii do tak ciężkiej pracy jaką jest obkurczanie tkanki tłuszczowej.

 

Stopnie programu

Program Odchudzania Cambridge oparty jest na 5 stopniach energetycznych, które pozwalają Ci zredukować masę ciała, a potem ją ustabilizować, aby nie doszło do efektu jo-jo. Dieta opiera się na połączeniu gotowych, niskokalorycznych produktów Cambridge z posiłkami konwencjonalnymi. Wyjątek stanowi stopień 1a Programu, gdzie spożywane są wyłącznie zbilansowane produkty Cambridge.

Rozpoczęcie diety zaczynasz od fazy odchudzania (na ogół stopień 1 lub 2 Programu, czyli odpowiednio 800 lub 1000 kcal). Na tym etapie spożywasz produkty Cambridge w połączeniu z jednym lub dwoma posiłkami konwencjonalnymi. Następny etap to faza stabilizacji masy ciała, czyli stopniowe wyłączenie z diety produktów Cambridge na rzecz tradycyjnych, właściwie skomponowanych posiłków. Abyś uniknął niedoborów w organizmie, każdy posiłek Cambridge zapewnia co najmniej 33% dziennego zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne, wysokiej jakości białko oraz niezbędną ilość węglowodanów i tłuszczów. 

 


Stopień 1a (800 kcal)

To jeden z dwóch podstawowych programów redukcyjnych w Programie Odchudzania Cambridge. Zakłada stosowanie w ciągu dnia 4 posiłków Cambridge jako wyłączne źródło odżywiania lub 3 produktów Cambridge oraz posiłku konwencjonalnego w postaci obiadu o kaloryczności ok. 200 kcal. To bardzo wygodna i prosta forma odchudzania. Nie musisz myśleć, co masz przygotować do zjedzenia, bo spożywasz gotowe, właściwie zbilansowane posiłki Cambridge, które nie tylko dostarczają Twojemu organizmowi cennych wartości odżywczych, ale również wpływają na redukcję masy ciała, w tym przede wszystkim tkanki tłuszczowej.

 

Stopień 1b (800 kcal)

Jeżeli nie przyjmujesz żadnych leków i nie masz możliwości przygotowania prostego obiadu konwencjonalnego, zastosuj stopień 1A, który pozwoli na efektywne chudnięcie, ale też właściwie odżywienie organizmu.

Jeśli jednak stosujesz leki na receptę, KONIECZNIE musisz wybrać stopień 1B, który zakłada spożywanie obiadu konwencjonalnego, powodującego lepszą przyswajalność przyjmowanych lekarstw. W tym przypadku powinieneś powiedzieć swojemu lekarzowi o diecie, aby udzielił Ci dalszych wskazówek odnośnie stosowanych leków.

Stopień 3 (1200 kcal)

Stopień 3 Programu Odchudzania Cambridge stosowany jest jako początkowa faza odchudzania dla osób z dużą nadwagą lub otyłością i dla osób aktywnych fizycznie, które chcą poprawy sylwetki ze względów estetycznych. Jest to również kolejny etap po ukończeniu odchudzania na niższych stopniach kalorycznych (800 lub 1000 kcal). 

Stopień 3 zakłada stosowanie 2 produktów Cambridge i 2 posiłków konwencjonalnych, a więc śniadania i obiadu jako najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Na tym etapie utrwalasz zdrowe nawyki żywieniowe, które wprowadziłeś na wcześniejszych stopniach diety. Kontynuujesz zatem spożywanie samodzielnie przygotowanego śniadania, dającego zastrzyk energetyczny na cały dzień, jednak o dwukrotnie większej zawartości energii niż na stopniu 2. Zachowujesz również stałe odstępy między posiłkami i odpowiednio przygotowujesz dania konwencjonalne.

Również na stopniu 3 powinieneś uzupełnić dzienną porcję białka odpowiednią ilością 2% mleka, kefiru, jogurtu, maślanki lub napoju sojowego niesłodzonego. Zapoznaj się z poniższym przelicznikiem mleka na inne produkty niesmakowe, które możesz stosować wymiennie.

100 ml mleka 2% = 80 g jogurtu naturalnego = 100 g kefiru = 110 g maślanki = 100 ml napoju sojowego

 

Stopień 4 (1500 kcal)

Na stopniu 4 pozostaje już tylko 1 produkt Cambridge, a także spożywane wcześniej śniadanie i obiad konwencjonalny. Jako bonus dostajesz teraz własnoręcznie przygotowaną kolację, która zamknie Twój całodzienny jadłospis i pobudzi zmysły na koniec pracowitego dnia. Pamiętaj o żelaznej zasadzie spożycia kolacji co najmniej na 2 godziny przed snem!

Również na stopniu 4 powinieneś uzupełnić dzienną porcję białka odpowiednią ilością 2% mleka lub jego zamiennikiem. Zapoznaj się z poniższym przelicznikiem mleka na jogurt, maślankę czy kefir, które możesz stosować wymiennie:

100 ml mleka 2% = 80 g jogurtu naturalnego = 100 g kefiru = 110 g maślanki

Stopień 5 (1500 + kcal)

Stopień 5 to ostatni etap wchodzący w skład Programu Odchudzania Cambridge, gdzie należy wykorzystać wiedzę, zdobytą na poprzednich stopniach na temat zdrowych nawyków żywieniowych i racjonalnego odżywania. Stopień 5 koncentruje się na ustabilizowaniu i utrzymaniu osiągniętej masy ciała jako kluczowego etapu w całym procesie odchudzania. Powinieneś tutaj stosować się do rady konsultanta, a więc regularnie ćwiczyć, panować nad pokusami i  świadomie planować posiłki. Jako ułatwienie możesz włączyć do swojego codziennego menu 1 produkt Cambridge jako pełnowartościowy zamiennik dowolnie wybranego posiłku. Pamiętaj też, że w razie potrzeby zawsze możesz skontaktować się ze swoim konsultantem. I nigdy nie zapomnij o 4 podstawowych zasadach szczupłej sylwetki.

 

Oto 4 czynniki, które pomogą Ci utrzymać nową wagę:

 • zdrowe odżywianie się

 • aktywność fizyczna

 • stałe odstępy czasowe między posiłkami

 • spożywanie ostatniego posiłku co najmniej 2 godz. przed snem

Co to jest program sześciu stopni „Stopniowo do sukcesu” ?

Produkty diety w połączeniu z niskokalorycznymi posiłkami konwencjonalnymi, zapewniają komfort stosowania programu.

Pozwala to na kontrolowaną utratę wagi oraz jej stabilizację. Zadaniem programu Cambridge jest trwałe rozwiązanie problemów

z nadwagą oraz wypracowanie właściwych nawyków żywieniowych m.in. regularnego spożywania odpowiedniej liczby posiłków.

Zastosowanie tej metody przynosi korzystne efekty nawet gdy inne sposoby odchudzania nie dały oczekiwanych rezultatów.

Cambridge to aż 6 grup produktów w 27 smakach!


Są to smaczne zupy, pyszne napoje, sycące owsianki, gotowe do wypicia napoje, łatwe do przygotowania: spaghetti bolognese, risotto, makaron z sosem serowym, batoniki w mlecznej czekoladzie i polewie jogurtowej oraz ciasteczka


Zawierają w składzie wszystkie niezbędne składniki odżywcze i pokarmowe, które powinny być dostarczone do organizmu z codziennym pożywieniem.


Dzięki produktom Cambridge, osoby odchudzające się mogą znacznie obniżyć ilość spożywanych kalorii, nie zaburzając przy tym funkcjonowania organizmu.

Dieta Cambridge to zestaw zbilansowanych, smacznych i łatwych w zastosowaniu posiłków niskokalorycznych (około 200 kcal każdy), którymi możesz całkowicie zastąpić dziennie odżywianie lub wybrać dietę mieszaną, czyli w połączeniu z posiłkami konwencjonalnymi. Dowolny posiłek Cambridge zapewni Ci pokrycie na co najmniej  33% dziennego zapotrzebowania na wszystkie składniki odżywcze, w tym na witaminy i składniki mineralne, a także wysokiej jakości białko chroniące beztłuszczową masę ciała. Dzięki temu Twój organizm będzie prawidłowo odżywiony, a Twoja masa ciała będzie coraz mniejsza. O doborze właściwego stopnia na tzw. start decyduje Konsultant, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne uwarunkowania i potrzeby. Po osiągnięciu masy docelowej, kolejnym krokiem jest stabilizacja i utrzymanie masy ciała. Polega to na stopniowym zwiększaniu kaloryczności posiłków. Dzięki temu unikniesz efektu jo-jo, a zdrowe nawyki żywieniowe będziesz mógł stosować przez całe życie. Zalecamy również wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej, sprzyjającej utrzymaniu właściwej masy ciała i pozytywnie wpływającej na ogólne samopoczucie!

►konsultacje i porady

22 615 33 13