telefon: 22 615 33 13

mail: biuro@kilogramy.pl

 

poniedziałek - piątek: 10-18

 

mymasujemy.pl Piotr Konopka
ul. Lipkowska 6

04 - 801 Warszawa

 

Nip: 525 207 92 45

Regon: 140169756

WAŻNA INFORMACJA "Produkty Cambridge przeznaczone są wyłącznie do sprzedaży bezpośredniej.Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem Certyfikowanych Konsultantów. Zakup produktów może nastąpić wyłącznie po konsultacji i wypełnieniu Karty Zdrowia.Spółka "HOL-TRADE" nie ponosi odpowiedzialności za zakup produktów drogą wysyłkową lub od osób nieupoważnionych.Produktów Cambridge nie wolno przekazywać ani odsprzedawać innym osobom."

Twój e-mail
Numer telefonu
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Czy wiesz, że dieta Cambridge ma ponad 50 lat...

Historia Diety Cambridge sięga roku 1960, kiedy Dr Alan Howard – naukowiec z Uniwersytetu  w Cambridge, zainteresował się problemem otyłości. Rozpoczął wnikliwe badania różnych metod redukcji mas ciała. W 1968 roku we współpracy z Dr Ian McLean-Baird ze szpitala West Middlesex , zorganizował w Wielkiej Brytanii pionierskie przedsięwzięcie - Narodowe Sympozjum Otyłości.
Kontynuowane przez naukowców badania doprowadziły do opracowania Diety Cambridge.

 


Projekt badawczy przeprowadzony w Szpitalu West Middlesex , doprowadził do opracowania nowych formuł żywieniowych, które opierały się na następujących wytycznych:

    Ubytek masy ciała charakterystyczny dla głodówki, ale bez efektów ubocznych                             
    Odpowiedni poziom białka zapobiegający ubytkowi beztłuszczowej masy ciała
    Odpowiedni poziom węglowodanów sprzyjający łagodnej ketozie oraz eliminujący poczucie głodu
    Odpowiedni poziom witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych i niezbędnych kwasów tłuszczowych pomagający zachować dobry stan zdrowia.

   

Czy wiesz, że "Dietą Cambridge" odżywiali się kosmonauci z NASA…

    Dr Alan Howard, twórca diety Cambridge, początkowo opracował ją na zlecenie NASA dla kosmonautów.
    Dopiero po kilku latach zestaw gotowych produktów zaadaptowano na potrzeby odchudzania.
    Dlatego Cambridge jest jedną z najlepiej przebadanych diet na świecie, a jej skuteczność w odchudzaniu potwierdzono naukowo.

 
Czy wiesz, że dieta Cambridge po wielu latach zmieniła design...

Na początku 2010 roku dieta Cambridge zmieniła design, zmianie uległo logo produktu, logo konsultanta oraz opakowania jednostkowe oraz zbiorcze wszystkich produktów. Nowy wygląd Cambridge bardzo spodobał się klientom. Opakowania stały się "lekkie" i świeże są również bardziej wygodne od poprzednich. Zmniejszyła się ilość produktów w zbiorczych opakowaniach - nowe mniejsze opakowania z łatwością mieszczą się do torebki a ich odmieniony wygląd sprawia że stają się "modnym" elementem wśród osób będących na diecie.

 

 

►konsultacje i porady

22 615 33 13