telefon: 22 615 33 13

mail: biuro@kilogramy.pl

 

poniedziałek - piątek: 10-18

 

mymasujemy.pl Piotr Konopka
ul. Lipkowska 6

04 - 801 Warszawa

 

Nip: 525 207 92 45

Regon: 140169756

WAŻNA INFORMACJA "Produkty Cambridge przeznaczone są wyłącznie do sprzedaży bezpośredniej.Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem Certyfikowanych Konsultantów. Zakup produktów może nastąpić wyłącznie po konsultacji i wypełnieniu Karty Zdrowia.Spółka "HOL-TRADE" nie ponosi odpowiedzialności za zakup produktów drogą wysyłkową lub od osób nieupoważnionych.Produktów Cambridge nie wolno przekazywać ani odsprzedawać innym osobom."

Twój e-mail
Numer telefonu
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Jarzynowa z grzankami Kurczak z grzybami Kurczakowa z makaronem Orientalna Porowa (nie zawiera laktozy) Produkty niskotłuszczowe, wysokobiałkowe, źródło błonnika. Zawierają odtłuszczone mleko, witaminy i składniki mineralne, białko roślinne. Zupa stanowi
Kakao Truskawka Wanilia Banan Smoothie Wiśniowo-Truskawkowe Smoothie Czarna porzeczka Smoothie Truskawkowe z płatkami owsianymi Produkty niskotłuszczowe, wysokobiałkowe , źródło błonnika Zawierają odtłuszczone mleko, białko roślinne, witaminy i składniki mineralne. Zawierają
01 stycznia 2016

Cena 29 zł/szt.

cena obowiązuje na terenie całego kraju

 

Nie każdy z nas lub smak wody, którą trzeba pić w dużych ilościach nie tylko będąc na Diecie Cambridge. Badania dowodzą, że należy pić co najmniej 2 litry wody dziennie.

 

Wody smakowe dostępne w sklepach mają dużą zawartość kaloryczną dlatego dieta Cambridge ułatwia nam zadanie wprowadzając na rynek dodatki smakowe do wody i już teraz zamiast zwykłej wody można smakować pyszną wodę owocową lub popijać smaczny bulion warzywny.

 

Opakowanie zawiera aż 150 g. smaku, który pozwala przygotować co najmniej 30 litrów wody smakowej lub 30 porcji bulionu.


Litr wody z łyżeczką smaku Diety Cambridge ma zaledwie 1,2 kcal!!

 

► Sposób przygotowania smaku pomarańczowego oraz jagodowego:
Do litra wody wsyp 1 łyżeczkę smaku i dokładnie wymieszaj, najlepiej nie wsypywać całej łyżeczki tylko dosypać w razie konieczności, z naszego doświadczenia wynika że na litr wody wystarczy 1/2 łyżeczki smaku.

 

► Sposób przygotowania Bulionu warzywnego:
Przygotowuje się z gorącą wodą dodając 1 łyżeczkę proszku na 1 kubek wody.

 

Dodatki smakowe Cambridge 31,00 zł

►konsultacje i porady

22 615 33 13