telefon: 22 615 33 13

mail: biuro@kilogramy.pl

 

poniedziałek - piątek: 10-18

 

mymasujemy.pl Piotr Konopka
ul. Lipkowska 6

04 - 801 Warszawa

 

Nip: 525 207 92 45

Regon: 140169756

WAŻNA INFORMACJA "Produkty Cambridge przeznaczone są wyłącznie do sprzedaży bezpośredniej.Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem Certyfikowanych Konsultantów. Zakup produktów może nastąpić wyłącznie po konsultacji i wypełnieniu Karty Zdrowia.Spółka "HOL-TRADE" nie ponosi odpowiedzialności za zakup produktów drogą wysyłkową lub od osób nieupoważnionych.Produktów Cambridge nie wolno przekazywać ani odsprzedawać innym osobom."

Twój e-mail
Numer telefonu
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności - aby zapewnić, że Państwa dane są dla nas Ważne!


1. Firma kilogramy.pl, operator stron:  www.kilogramy.pl oraz www.mymasujemy.pl nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez Użytkowników stron www.kilogramy.pl oraz www.mymasujemy.pl .

2. W przypadku danych przekazywanych przez Użytkownika ( imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail ), w trakcie wypełniania formularza dane te mogą zostać wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Użytkownikiem aby odpowiedzieć na zadawane  w formularzu kontaktowym pytania.

3. W przypadku chęci skontaktowania się z firmą kilogramy.pl bez podawania wyżej wymienionych danych osobowych w formularzu kontaktowym, prosimy o osobisty kontakt z naszą firmą.

4. Firma kilogramy.pl przechowuje dane podane przez Użytkowanika w formularzu kontaktowym, tylko do momentu skontakotwania się z użytkownikem w celu odpowiedzenia na jego pytania. Jeżeli konsultantowi nie uda się skontaktować w przeciągu 72 godzin, dane kontaktowe podane w formularzu kontaktowym są usuwane.

5. Do momentu kontaktu firmy kilogramy.pl z użytkownikiem może On modyfikować oraz usuwać swoje dane kontaktując się z administratorem.

6. Firma kilogramy.pl nie przekazuje również Państwa danych firmom zewnętrznym.

7. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z administratorem serwisu e-mail: biuro@kilogramy.pl

administrator serwisu:
kilogramy.pl
ul. Lipkowska 6, 04-801 Warszawa
e-mail: biuro@kilogramy.pl
22 615 33 13

 

►konsultacje i porady

22 615 33 13